Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Exit Plan

Exit Plan to pierwsze miejsce typu escape room (zwane czasem escaperooms) w Sopocie. Gra typu real escape to nie tylko znakomita zabawa, ale także sposób na sprawdzenie własnego sprytu i możliwości umysłu.

Wyobraź sobie, że z grupą przyjaciół zostajesz zamknięty w pokoju na 60 minut. Aby wyjść z pokoju musisz rozwiązać szereg zagadek, na podstawie znalezionych wskazówek. Na tym właśnie polega escape game!. Wskazówkami mogą być przedmioty, znaki, cyfry, litery, etc.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 4 tematyczne escape rooms,o różnorodnej tematyce i odmiennym poziomie trudności. Każdy escape room ma swoją unikalną historię, która wprowadzi Ciebie i Twoich towarzyszy w świat tajemnicy i zagadek.

Na początek polecamy nasz escape room Sekret Detektywa Joe White’a. Nie jest to zwykły pokój typu „Sherlock” jakich pełno w innych miejscach typu escaperoom. To pokój z zawiłą historią, której zakończenie jest zaskakujące i nieprzewidywalne. Dla wprawionych graczy polecamy escape room Prison Break w którym poczujecie się jak skazańcy zamknięci w celi śmierci. To pokój dedykowany osobom o mocnych nerwach i fanów filmu „Piła” ;). Tym, którzy chcą przeżyć przygodę jakiej nie ma w żadnym innym escaperoom w Polsce polecamy nasz pokój Upside Down – jedyny w Polsce escape room do góry nogami! Czwarty escape room Garnizon jest naszym najczęściej wybieranym pokojem ze starannie dobraną fabułą i przedmiotami w wyselekcjonowany sposób dobranymi do momentu w historii.

Adres: Bohaterów Monte Cassino 5a

Miejscowość: 81-805 Sopot

WWW: exitplan.pl

Email: rezerwacje@exitplan.pl

Tel.: 607646111

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ