Menu
PL EN
Stowarzyszenie turystyczne Sopot

Młody Byron- kawiarnia artystyczna

"Młody Byron" narodził się 8 czerwca 2010 roku o godzinie 18.00 w Dworku Sierakowskich przy ulicy Czyżewskiego 12 w Sopocie.

Od początku swoich dni karmiony był poezją, muzyką, teatrem, filmem, malarstwem i kabaretem a energię niezbędną do życia czerpał z przyjaciół, znajomych i artystów, którzy go odwiedzali. Więc można by przypuszczać, że będzie rósł w siłę, odwagę, a kształt jego artystycznej duszy będzie jak mgła nad łąką, nad kołtunami traw i obejmie wszystkich dobrych ludzi.

Przyjaciół ma coraz więcej, bo każdy, kto go odwiedzi nawiązuje z nim niewidzialną, bezwonną więź, której nie da się rozerwać.

Obcęgi, piły, noże i nożyce są w tym przypadku jak z papieru. Chyba warto do niego zajrzeć i bliżej go poznać.

U niego uniesienia nie z tej ziemi są bardzo prawdopodobne.

Kawiarnia mieści się w klasycznym Dworku Sierakowskich - jednego z najstarszych zabytków sopockiego budownictwa. Niepowtarzalny klimat, plaża (sic!) w środku miasta, niesamowici ludzie, trunki najwyższej jakości, długie wieczory przy muzyce i poezji - z tego znany jest Młody Byron. Serdecznie zapraszam!

Adres: Józefa Czyżewskiego 12

Miejscowość: 81-706 Sopot

WWW:

Email: mlodybyron@gmail.com

Tel.: 796 277 628

Fax: -

Komunikat.Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ